Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Serwis

Serwis sprężarek i kompresorów ALMiG

Firma AlmiAir świadczy usługi serwisowe sprężarek śrubowych i kompresorów, gwarancyjne i pogwarancyjne (24 h) oraz przeglądy techniczne na terenie całego kraju. Wyróżnia nas szybkość reakcji na awarie, fachowa pomoc i niezawodność.

Regularna konserwacja wydłuża żywotność systemu sprężonego powietrza. W tym celu oferujemy usługi serwisowe dostosowane do potrzeb – od przeglądów systemu po kompleksowe umowy serwisowe. Zawsze chętnie doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu!

Usługi serwisowe sprężarek śrubowych ALMiG

Jako oficjalny polski przedstawiciel ALMiG zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe sprężarek śrubowych ALMiG na terenie całego kraju. Nasi serwisanci to wyszkoleni specjaliści z ogromnym doświadczeniem w zakresie serwisu i naprawy sprężarek ALMiG. Tylko regularny serwis sprężarek zapobiega awariom i usterkom eksploatacyjnym, a więc przestojom w pracy, które mogą generować olbrzymie koszty.

Wykonujemy regularne przeglądy techniczne, na które nasz Klient może umówić się w odpowiednim dla siebie terminie. Świadczymy serwis sprężarek gwarancyjny i pogwarancyjny, a naprawa sprężarek powietrza zamyka się w 24 h. 

Serwis kompresorów gwarancyjny

Każdy kompresor i każda sprężarka ALMiG, kupione w AlmiAir, są objęte gwarancją przez określony czas. W tym okresie wszelkie usterki i awarie kompresorów czy sprężarek naprawiane są w ramach gwarancji w ciągu 24 h od zgłoszenia, oczywiście całkowicie bezpłatnie. Wyjątkiem są awarie wynikłe z niewłaściwej eksploatacji urządzeń (np. uszkodzenia mechaniczne).

Serwis kompresorów pogwarancyjny

Klienci AlmiAir mogą też liczyć na ciągłość usługi serwisowej również po zakończeniu gwarancji (na podstawie umowy serwisowej). To m.in. regularne przeglądy techniczne czy naprawy kompresorów ALMiG w atrakcyjnych cenach. Na przegląd czy serwis sprężarki można umówić się w dogodnym terminie, tak aby nie miał on wpływ na pracę zakładu.

Naprawa sprężarek powietrza ALMiG

Wszystkie naprawy świadczone w ramach gwarancji, jeśli tylko nie wynikają z nieuprawnionej ingerencji zewnętrznej, są bezpłatne. Usługa serwisowa pogwarancyjna jest elastyczna – jesteśmy w stanie w pełni dostosować się do potrzeb Klienta.

W przypadku awarii pogwarancyjnej czy spowodowanej niewłaściwą eksploatacją precyzyjnie wyceniamy koszt usługi i naprawiamy urządzenie w najkrótszym możliwym czasie. Bez ukrytych kosztów, z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem potrzeb Klienta.

Częstotliwość przeglądu i serwisowania sprężarek

Wszystkie sprężarki i kompresory ALMiG są przystosowane do w pełni bezawaryjnej pracy przez wyznaczoną liczbę godzin. Po określonym czasie należy zadbać o szczegółowy przegląd techniczny, a w określonych sytuacjach także serwis bądź remont główny urządzenia. Standardowo serwis kompresorów i sprężarek powinien być przeprowadzany co 100 000 godzin pracy.

Serwis sprężarek śrubowych ALMiG w AlmiAir jest kompleksowy – nasi specjaliści sprawdzą wszystkie elementy urządzeń, dokonają niezbędnych pomiarów i poinformują Klienta o koniecznych pracach remontowych bądź  o terminie kolejnego przeglądu. 

Wróć do
Usługi