Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Serwis sprężarek i kompresorów ALMiG

Sprężarki i kompresory to urządzenia będące najwyższym świadectwem rozwoju technologii. Niemniej jednak tak jak inne sprzęty, mogą one ulec uszkodzeniu, szczególnie że pracują one zazwyczaj na pełnych obrotach. Z tego też powodu w przypadku ich ciągłej eksploatacji należy robić regularne inspekcje, aby uniknąć nagłego zepsucia instalacji, gdyż nierzadko generuje to nie tylko dodatkowe koszty, ale i niepotrzebny stres. Firma AlmiAir oferuje przeglądy techniczne na terenie całego kraju oraz profesjonalny serwis sprężarek śrubowych i kompresorów. Wyróżnia nas szybkość reakcji na awarie instalacji pneumatycznych, fachowa pomoc i niezawodność.

Regularna konserwacja wydłuża żywotność systemu sprężonego powietrza. W tym celu oferujemy usługi serwisowe dostosowane do potrzeb – od przeglądów systemu po kompleksowe umowy serwisowe. Zawsze chętnie doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!

Serwis sprężarek ALMiG – poznaj nasze usługi!

Jako oficjalny polski przedstawiciel ALMiG zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe sprężarek śrubowych ALMiG na terenie całego kraju. Nasz wykwalifikowany personel specjalizuje się w całościowym funkcjonowaniu urządzeń tej firmy, w związku z czym naprawa sprężarek śrubowych oraz kompresorów jest im powszechnie znana. Sprawne działanie naszego doświadczonego zespołu jest gwarancją wysokiej jakości, a krótki czas oczekiwania generuje jak najmniej kosztów, których to w branży przemysłowej zdecydowanie nie brakuje.

Przy naszej pracy korzystamy z oryginalnych części zamiennych, aby uniknąć potencjalnych uszkodzeń instalacji. Nieoryginalne elementy bowiem mogą nie tylko sprawić, że maszyna zmniejszy swoją wydajność, ale i stanie się znacznie mniej odporna na warunki panujące w środowisku, które niekiedy bywają wymagające.

Wykonujemy regularne przeglądy techniczne, na które nasz klient może umówić się w odpowiednim dla siebie terminie. Świadczymy serwis sprężarek gwarancyjny i pogwarancyjny, a ich naprawa zamyka się w 24 godzinach.

Naprawa i serwis kompresorów ALMiG – gwarancyjny

Każdy kompresor i każda sprężarka ALMiG, kupione w AlmiAir, objęte są gwarancją przez określony czas, który zawarty jest w umowie. W tym okresie wszelkie usterki i awarie tych urządzeń naprawiane są w ramach gwarancji w ciągu 24 godzin od zgłoszenia, oczywiście całkowicie bezpłatnie. Wyjątkiem są awarie wynikłe z niewłaściwej eksploatacji urządzeń (np. uszkodzenia mechaniczne). Wówczas specjalista oceni stan sprężarki, a następnie odpowiednio oszacuje finalny koszt serwisu – o czym oczywiście klient zostanie wcześniej poinformowany.

Serwis i naprawa kompresorów – pogwarancyjny

Klienci AlmiAir mogą też liczyć na ciągłość usługi serwisowej również po zakończeniu gwarancji, na podstawie zawartej umowy. Do świadczonych przez nas usług w ramach tego okresu należą m.in.:

  • regularne przeglądy techniczne,
  • naprawy sprężarek i kompresorów ALMiG.

A to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Na przegląd czy serwis można umówić się w dogodnym terminie, tak aby nie miał on wpływu na pracę zakładu.

Naprawa sprężarek powietrza ALMiG – cena

Wszystkie naprawy, prace konserwacyjne, a także remonty sprężarek śrubowych oraz kompresorów świadczone w ramach gwarancji, jeśli tylko nie wynikają z nieuprawnionej ingerencji zewnętrznej, są bezpłatne. Obsługa serwisowa pogwarancyjna jest natomiast elastyczna – jesteśmy w stanie w pełni dostosować się do potrzeb klienta.

W przypadku awarii pogwarancyjnej czy też takiej spowodowanej niewłaściwym użytkowaniem precyzyjnie wyceniamy koszt usługi i naprawiamy urządzenie w najkrótszym możliwym czasie. Bez ukrytych kosztów, z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem oczekiwań klienta, on bowiem jest dla nas najważniejszy.

Częstotliwość przeglądu i serwisowania sprężarek

Wszystkie sprężarki i kompresory ALMiG przystosowane są do w pełni bezawaryjnej pracy przez wyznaczoną liczbę godzin. Po określonym czasie należy zadbać o szczegółowy przegląd techniczny, a w określonych sytuacjach także serwis bądź remont główny urządzenia. Standardowo serwis kompresorów i sprężarek powinien być przeprowadzany co 2000, 4000 godzin pracy, uzależnione jest to od typu kompresora. Serwis sprężarek śrubowych ALMiG w AlmiAir jest kompleksowy – nasi specjaliści sprawdzą wszystkie elementy urządzeń, dokonają niezbędnych pomiarów i poinformują klienta o koniecznych pracach remontowych bądź o terminie kolejnego przeglądu.

Wiemy, że sprężone powietrze jest niezbędne do wielu instalacji, a praca bez niego przeważnie wstrzymuje całą produkcję, dlatego też z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do każdego przypadku, niezależnie od przyczyny usterki. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się o zarówno o dokładny serwis, jak i dobrą komunikację między nim a naszymi specjalistami.

Serwis AlMiG – dlaczego akurat u nas?

Kompresory i sprężarki śrubowe to skomplikowane urządzenia, które zawierają w sobie szereg większych, jak i mniejszych elementów. Wykonanie przeglądu zatem wymaga specjalistycznej wiedzy – nie tylko tej teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Naprawa tym bardziej powinna zostać przeprowadzona przez wykwalifikowaną osobę, która od podszewki zna zasady działania i poprawnego funkcjonowania tego typu sprzętu. Taki personel jest częścią zespołu AlmiAir. Wieloletnie szkolenia oraz praktyka zawodowa umożliwiła nam poznanie sprężarek i kompresorów ALMiG do zaawansowanego stopnia, dzięki czemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie przeprowadzić generalny serwis.

Należy pamiętać, że choć sprężarki to wyposażenie na długie lata, to usterki są nieodłączną częścią ich eksploatacji. Zamiast w stresie szukać odpowiedniej firmy zajmującej się ich przeglądem, remontem oraz naprawą, warto mieć już w posiadaniu numer kontaktowy do sprawdzonego serwisu. Zapisz więc dane kontaktowe AlmiAir! Wysoka jakość świadczonych przez nas usług potwierdzona została tysiącami zadowolonych klientów, którzy współpracują z nami po dziś dzień.

  • Numer telefonu:+48 731 333 269
  • Email: info@almiair.pl

Zachęcamy do kontaktu – nasz dział obsługi klienta z chęcią odpowie na wszystkie pytania i pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie do poszczególnego problemu.

Wróć do
Usługi