Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

ALMiG KOMPRESSOREN GMBH

Firma AlmiAir Sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem ALMiG Kompressoren GmbH na terenie Polski.

 

ALMiG to dziesięciolecia doświadczenia i doskonała wydajność.

 

ALMiG jest jednym z wiodących dostawców technologii sprężonego powietrza i posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu najwyższej jakości produktów w sektorze sprężonego powietrza. Firmy na całym świecie ufają rozwiązaniom ukierunkowanym na klienta, jakości, innowacyjności i elastyczności. Zaawansowane technologie sprężarek powietrza łączą doskonałość z możliwie najcichszą pracą, optymalną wydajnością energetyczną i szczególnie staranną ochroną zasobów.

 

Ciągłe badania i rozwój stanowią niezbędny fundament dla wydajności każdego systemu produkowanego przez ALMiG. Ciągłe ulepszenia pozwalają szybko i elastycznie reagować na indywidualne życzenia klientów. Uzupełnieniem tej postawy jest wszechstronne zrozumienie branży: rozumiemy wyzwania, przed jakimi stają nasi klienci i wymagania, jakie się z tym wiążą. ALMiG oferuje efektywne rozwiązania dla szerokiej gamy zastosowań – od małych warsztatów rzemieślniczych po średnie firmy aż po duży przemysł.

 

Klienci otrzymują od ALMiG zaawansowane technologie sprężarek od sprężarek śrubowych, tłokowych, spiralnych, turbosprężarek po rozwiązania specjalne i szeroki zakres usług. Najnowsze technologie łączą doskonałość z możliwie najcichszą pracą, optymalną wydajnością energetyczną i szczególnie staranną ochroną zasobów.

 

ALMiG: systemy sprężarek MADE IN GERMANY