Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Usługi dla systemów kolejowych

Usługi dla systemów kolejowych Almig

W AlmiAir proponujemy rozwiązania przeznaczone do kolejnictwa, w tym te dedykowane dla producentów wagonów czy dla operatorów systemów kolejowych. Poza urządzeniami przeznaczonymi do realizacji konkretnych prac proponujemy także szereg czynności dodatkowych. Usługi dla systemów kolejowych ALMiG obejmują między innymi przeglądy, remonty generalne, cały zakres serwisowania, a także szkolenia dla obsługi i operatorów.

Usługi dla systemów kolejowych ALMiG – jakie oferujemy?

Jako firma AlmiAir oferujemy zupełnie różnorodne rozwiązania przeznaczone dla kolejnictwa, w tym te dostosowane do najbardziej wymagających klientów z branży. Proponujemy:

  • Sprężarki tłokowe, śrubowe, olejowe i bezolejowe – urządzenia te są przeznaczone dla kolejnictwa, a ich praca polega na zwiększeniu ciśnienia powietrza w celu zasilenia odbiorników, w tym ręcznych narzędzi pneumatycznych. Zapewniają maksymalną niezawodność przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacji, nawet przy stale wysokim zapotrzebowaniu na sprężone powietrze.
  • Systemy uzdatniania powietrza oraz osuszacze – urządzenia adsorpcyjne są bezpieczne w eksploatacji, wysoce wydajne oraz bezawaryjne nawet w warunkach szczególnie niekorzystnych dla ich pracy. W naszej firmie są ponadto dobrze wycenione w stosunku do wielu korzyści płynących z ich zastosowania.
  • Akcesoria i inne – oferujemy również realizację projektów indywidualnych, kolektory, zawory, przełączniki i alarmy, a nawet systemy filtracyjne i zbiornik sprężonego powietrza w wielu wariantach, różniących się przede wszystkim pojemnością. Wszystkie produkty oraz urządzenia cechuje energooszczędność i łatwość utrzymania w doskonałej kondycji technicznej.

Nasze urządzenia mają szeroki zakres wydajności i cechują się niskim poziomem hałasu, a przy tym także słyną ze swojej niezawodności, bardzo istotnej w obrębie państwowych oraz prywatnych przedsiębiorstw z sektora kolejowego. Dostarczamy je do zupełnie różnorodnych firm, które zwracają baczną uwagę na jakość używanych przez siebie artykułów.

Serwis systemów kolejowych ALMiG – wysoka jakość, korzystne warunki cenowe

Jednak na powyższych urządzeniach nasza oferta się nie kończy. Oferujemy bowiem także skonkretyzowane usługi, czyli czynności, które jako firma AlmiAir przeprowadzamy na miejscu u przedsiębiorcy bądź w naszej siedzibie, zależnie od charakterystyki naprawy oraz możliwości logistycznych. Proponujemy:

  • Szkolenie personelu serwisowego – bieżące serwisowanie kluczowych elementów w obrębie instalacji pneumatycznych to trudne zagadnienie, dlatego my, jako firma AlmiAir, z chęcią wyszkolimy personel serwisowy, zapewniając ogromną i skonkretyzowaną wiedzę dla operatorów kolejowych. Przekażemy w trakcie indywidualnych i grupowych szkoleń zakres funkcjonalności poszczególnych urządzeń oraz strukturę techniczną wszystkich produktów. Wiedzę w miarę możliwości staramy się przekazywać w praktyczny sposób, czyli na życiowych przykładach, na funkcjonujących systemach działających w sposób zgodny z założeniami.
  • Serwisowanie – to usługa w zasadzie najważniejsza w naszym katalogu, dzięki której można z łatwością odzyskać sprawność swoich urządzeń używanych w obrębie kolejnictwa i otrzymać pomoc o praktycznie każdej porze dnia i nocy. Mamy dostęp do globalnej dystrybucji, a tym samym do trudnodostępnych części zamiennych, a dzięki stałej współpracy z partnerami ALMiG możemy zaproponować nie tylko szybką reakcję, lecz także korzystne warunki finansowe. Serwis sprężarek powietrza dla branży kolejowej ALMiG jest gwarancją pełni powodzenia całej akcji, nawet w przypadkach trudnych i najbardziej wymagających.
  • Przeglądy serwisowe – niektóre urządzenia, szczególnie sprężarki powietrza pracujące stale przy maksymalnym ciśnieniu roboczym, wymagają zwiększonej częstotliwości przeglądów okresowych. Realizujemy je ze zwróceniem szczególnej uwagi na efektywność, dlatego podczas prac analizujemy pracę poszczególnych komponentów i staramy się wykryć nieścisłości, które mogą w przyszłości przeobrazić się w duże, kosztowne usterki. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że budowę wszystkich oferowanych urządzeń znamy w zasadzie od podszewki.
  • Części zamienne – priorytetowe kanały dystrybucji części zapewniają w naszej firmie możliwość zakupu oraz przeprowadzenia wymiany zarówno kluczowych podzespołów, jak i tych kosmetycznych, które nie są fundamentem w trakcie realizacji swoich działań.
  • Diagnostyka zdalna – naszym klientom pomagamy w konserwacji także zdalnie – wystarczy do nas zadzwonić i wraz z serwisantem przeprowadzić wszystkie czynności zgodnie z procedurami wewnętrznymi ALMiG. To znakomite rozwiązanie w przypadku, gdy kompresory powietrza ulegną pozornie dużej awarii, której usunięcie tak naprawdę sprowadza się do podstawowej wiedzy technicznej z zakresu ich obsługi, a wizyta naszego serwisanta nie będzie potrzebna.
  • Wiele innych – na pierwszym miejscu zawsze stawiamy efektywność naszych prac oraz brak jakichkolwiek ograniczeń związanych z ich wykonywaniem. W efekcie każdą z nich przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami i tworzymy rozwiązania, które łączą wysoką efektywność z korzystnymi warunkami cenowymi.

Montaż sprężarek powietrza w branży kolejowej – profesjonalizm na pierwszym miejscu

W naszej firmie stawiamy na sprzęt zapewniający maksymalną niezawodność, dlatego każda sprężarka czy osuszacz chłodniczy cechuje się podwyższoną wydajnością pracy, nawet w trakcie wykonywania zadań w chwili zapotrzebowania na pełną wydajność. Realizujemy montaż systemów kolejowych ALMiG, zachowując pełną zgodność z wymaganiami producenta i zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły mające jakikolwiek związek z trwałością przeprowadzonych przez nas prac.

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – gwarantujemy błyskawiczną odpowiedź, możliwość przeprowadzenia zdalnej diagnostyki, a także opcję wezwania mechaników pracujących w terenie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od ilości prac do przeprowadzenia czy stopnia ich skomplikowania.

Wróć do
Systemy kolejowe