Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Systemy kolejowe

Systemy kolejowe ALMiG

ALMiG Systemy Kolejowe (Rail Systems) opracowuje, produkuje i sprzedaje wszystkie główne komponenty do systemów wytwarzania i uzdatniania powietrza stosowane w układach hamulcowych pojazdów, zawieszeniach, urządzeniach do piaskowania czy pantografach. Te wydajne systemy wytwarzają sprężone powietrze o jakości i ilości pożądanej przez klienta.

Sprężarki powietrza dla branży kolejowej i inne urządzenia od ALMiG

ALMiG gwarantuje najwyższej klasy technologie i zapewnia najwyższą niezawodność dla przemysłu pojazdów użytkowych i kolejowych.

ALMiG Rail Systems dostarcza produkty do wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, które zawsze były synonimem jakości, innowacyjności i świadomości klientów.

ALMiG, jako jeden z wiodących dostawców systemów dla przemysłu kolejowego, inwestuje w ciągłe badania i rozwój technologii sprężarek powietrza jako integralną część działalności i podstawę całego asortymentu sprężarek, które produkuje.

Obszary działalności: sprężarki i kompresory dla przemysłu kolejowego, systemy uzdatniania powietrza

ALMiG Systemy kolejowe wspiera międzynarodowych producentów wagonów, firmy remontowe, dostawców podsystemów i operatorów kolejowych.

Przemysł kolejowy wymaga najwyższego stopnia bezpieczeństwa i niezawodności, dlatego ALMiG Rail Systems opracowuje i produkuje wszystkie komponenty w Niemczech. ALMiG jest certyfikowanym dostawcą znanych producentów pojazdów.

Od kompresorów powietrza, sprężarek dla branży kolejowej i osuszaczy sprężonego powietrza po wszystkie akcesoria – ALMiG Rail Systems opracowuje, produkuje i sprzedaje wszystkie główne komponenty układu sprężonego powietrza w pojazdach.

Sprężarki i kompresory dla branży kolejowej ALMiG:

 

Osuszacze powietrza do sprężarek dla przemysłu kolejowego:

 • osuszacze adsorpcyjne jedno- i dwukomorowe dla suchego i czystego powietrza,
 • bezpieczeństwo i wydajność wszystkich dalszych systemów,
 • bezawaryjne nawet w ekstremalnych temperaturach.

 

Inżynieria w zakresie systemów kolejowych:

 • indywidualne projekty,
 • urządzenia przyjazne w utrzymaniu i energooszczędne,
 • zamknięte i izolowane akustycznie systemy do montażu podpodłogowego.

 

Akcesoria do sprężarek dla branży kolejowej:

 • systemy filtracyjne,
 • alarmy przeciwpożarowe i systemy gaśnicze,
 • przełączniki ciśnieniowe,
 • kolektory kondensatu,
 • zawory bezpieczeństwa.

 

Osuszacze, sprężarki i kompresory dla przemysłu kolejowego ALMiG w kompleksowej ofercie!

Oferta ALMiG dla przemysłu kolejowego jest kompleksowa.

Po pierwsze, ALMiG modernizuje już istniejące układy sprężonego powietrza, podnosząc ich wydajność i bezpieczeństwo. Po drugie, ALMiG całościowo projektuje i produkuje sprężarki i kompresory dla przemysłu kolejowego oraz wszystkie inne elementy układów sprężonego powietrza, m.in. urządzenia do jego uzdatniania.

Po trzecie, ALMiG prowadzi serwis układów sprężonego powietrza w systemach kolejowych oraz świadczy usługi z zakresu naprawy sprężarek i całych systemów, wymiany wyeksploatowanych elementów oraz szkoleń i konsultacji z zakresu obsługi systemów. 

Wróć do
Specjalne rozwiązania