Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

AirCare 5 lat gwarancji

Przedłuż gwarancję na swój system sprężonego powietrza do 5 lat – jesteś po bezpiecznej stronie.

 

Pakiet ALMiG AIRCARE daje Ci możliwość dochodzenia roszczeń z tytułu usunięcia wad nawet po upływie ustawowego okresu rękojmi. Miej na względzie koszty swoich usług i nie doświadczaj przykrych niespodzianek.

 

Cechą szczególną ALMiG AIRCARE jest to, że rozszerzenie to obejmuje nie tylko nowo nabyte sprężarki ALMiG, ale także dodatkowe komponenty, takie jak:

 

 

Mając łatwo obliczalny budżet, możesz doskonale połączyć nasze pakiety serwisowe i przedłużenie gwarancji AirCare, aby z wyprzedzeniem dokładnie odwzorować koszty cyklu życia Twojej stacji sprężonego powietrza.

 

AirCare obejmuje również:

 

  • koszty wysyłki
  • praca przy diagnostyce i naprawie
  • koszt wypożyczenia sprzętu

 

Zarejestruj się w AirCare w ciągu pierwszych trzech miesięcy od zakupu, zapewnij sobie bezpośrednie odnowienie naszej gwarancji i nie przegap wyjątkowej okazji, jaką daje nasz pakiet gwarancyjny. Nie wahaj się zapytać swojego specjalisty ALMiG o szczegółowe warunki pakietu AirCare.

 

Zaufaj naszemu pięcioletniemu pakietowi AirCare.

Wróć do
Usługi