Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Sprężarki morskie

Sprężarki morskie

 

Sprężarki morskie ALMiG, które zostały specjalnie zaprojektowane, przystosowane i certyfikowane do użytku w trudnych warunkach, imponują swoją niezawodnością, wytrzymałością (nawet w temperaturze otoczenia do 50 ° C) i konstrukcją, która zapewnia wysoki stopień elastyczności i jest tańsza niż konwencjonalne rozwiązania z przekładniami. Dzięki wymianie kilku elementów możliwa jest ekonomiczna i szybka adaptacja do zmieniających się wymagań eksploatacyjnych (np. zmiana ciśnienia końcowego). Nasze nowoczesne systemy sterowania, które są całkowicie zintegrowane w obudowie sprężarki z dotykowym panelem sterowania w szafie sterowniczej, oferują łatwą obsługę oraz szeroki zakres możliwości regulacji ważnych parametrów procesu. Integracja z nadrzędnym systemem sterowania, również pod kątem Przemysłu 4.0, jest dla nas oczywistością.
Oprócz zoptymalizowanej konstrukcji sprężarki gwarantujemy szybką dostępność wszystkich odpowiednich części zamiennych i serwisowych za pośrednictwem globalnych partnerów i dealerów.

Solidne kompresory do powietrza do oczyszczania i sterującego

Jednostopniowe sprężarki śrubowe z wtryskiem oleju, chłodzone powietrzem, produkowane w Niemczech, przekonują kompaktowym rozmieszczeniem komponentów i nadają się do montażu blisko ścian lub nawet w narożnikach.

Wszystkie nasze sprężarki są produkowane w Niemczech zgodnie z wymaganiami oznakowania CE.

  • Przepływ od 1,50 do 5,17 m³ / min przy 8 bar (g)
  • Dostępne są również sprężarki o ciśnieniu 10 lub 12 bar (g).

Wydajne sprężarki powietrza sterującego i roboczego

Niezawodność, trwałość i energooszczędność to tylko niektóre cechy naszych sprężarek morskich. Silnik o sprawdzonej klasie, z zabezpieczeniem przed przeciążeniem i ogrzewaniem w czasie postoju zapewnia bezpieczną pracę w trudnych warunkach. Opcjonalne funkcje, takie jak podgrzewanie oleju, automatyczny start w przypadku spadku napięcia, zewnętrzny amperomierz, specjalny kolor, okablowanie bezhalogenowe, amortyzatory, boczny separator cyklonowy lub lampka sygnalizacyjna grzałki postojowej są częścią standardowego portfolio produktów morskich.

Wysokowydajna morska sprężarka ALMiG spełnia wysokie standardy jakości ALMiG wszystkich serii sprężarek, jest indywidualnie testowana i certyfikowana przez przedstawiciela Towarzystwa Klasyfikacyjnego Statków (akceptacja zgodnie z wymaganiami klienta).

  • Przepływ od 5,42 – 8,67 m³ / min przy 8 bar (g) i 12 bar (g)
  • Dostępne są wersje chłodzone powietrzem, wodą słodką i wodą morską.

Sprężarki okrętowe chłodzone wodą do 500 kW

ALMiG oferuje sprężarki okrętowe do 500 kW do wytwarzania azotu, smarowania powietrza oraz załadunku i rozładunku materiałów sypkich.
Oprócz otwartej, oszczędnej konstrukcji, ta seria sprężarek morskich obejmuje solidny silnik napędowy z dużymi rezerwami mocy i wyjątkowo kompaktową konstrukcją, co oznacza, że powierzchnia zabudowy sprężarki zaczyna się od 1,5 m².

Przydatne funkcje, takie jak boczny separator cyklonowy, zintegrowany filtr wody do chłodzenia świeżej wody lub wysoki stopień monitorowania przez dodatkowe czujniki, zapewniają optymalną, bezproblemową pracę. Zastosowanie silników o maksymalnej sprawności, stopnie sprężarek opracowane i wyprodukowane we własnym zakresie oraz najniższe możliwe wewnętrzne straty ciśnienia dają dwucyfrową przewagę nad konkurencją.

  • Przepływ od 10,43 do 68,80 m³ / min przy 8 bar (g)

Na życzenie dostępne są alternatywne wersje z chłodzeniem wodą słodką lub morską.

Atesty towarzystw klasyfikacyjnych statków

Seria morska obejmuje wszystkie niezbędne aprobaty towarzystw klasyfikacyjnych takich jak ABS, BV, CCS, DNV / GL, KR, LROS, ClassNK, RINA czy RMRS.

Wróć do
Specjalne rozwiązania